Fissler w Polsce

W: Wydarzenia Komentarz: 0 Wyświetleń: 998

Od 1 lipca 2018r. jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Fissler w Polsce

Jest nam niezwykle miło ogłosić że od dnia 1.07.2018r. firma Silit Irena Rybski jest oficjalnym dystrybutorem marki Fissler na Polskę.

W sprawach współpracy zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem:

Współpraca:
Pan Łukasz Kowalczyk l.kowalczyk@fisslersklep.pl

Zamówienia:
Pani Agata Nosek a.nosek@fisslersklep.pl
Pan Mariusz Dzikowski m.dzikowski@fisslersklep.pl

Serwis:
Pan Mariusz Rostek m.rostek@fisslersklep.pl

Logistyka:
Pan Marcin Szczerbicki m.szczerbicki@fisslersklep.pl

Księgowość:
Pani Wioleta Kuzyk w.kuzyk@fisslersklep.pl

Komentarze

Zostaw komentarz